ON JE SVOJE NAPRAVIO: / Andrej Kramarić zabio u porazu Hoffenheima kod Borussije (M)

Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim, ali njegova je momčad ipak doživjela poraz na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach. Domaćini su slavili s 3:1 u 31. kolu Bundeslige.

24.4.2016.
17:41

Borussia je povela 1:0 autogolom Jeremyja Toljana, igrača hrvatskoga porijekla, već u 7. minuti. Dahoud je povisio na 2:0 u 45. minuti, a gosti su se tad žalili na prekršaj nad vratarom.

Kramarić je svoj peti gol u 12. nastupu za Hoffenheim postigao u 54. minuti, nakon što su njegovi suigrači oduzeli loptu suigraču, a asistirao mu je Volland. No, Hoffenheim, koji se bori za ostanak, nije uspio doći ni do boda.

Hoffenheim ostao na 14. mjestu

U 61. minuti Hahn je pobjegao u kontru i zabio za konačnih 3:1. Borussia se približila na bod od četvrtoplasirane Herthe, a Hoffenheim je ostao na 34 boda, tri iznad zone ispadanja.