KATASTROFA VATRENIH U BORBI ZA LIGU PRVAKA: / Lovren skrivio penal, Kramarić promašajem nasmijao Engleze i postao hit

Nogometaši Hoffenheima i Liverpoola odigrali su prvu utakmicu play offa Lige prvaka.

15.8.2017.
22:44
Screenshot

Hrvatski reprezentativci Andrej Kramarić i Dejan Lovrena zaigrali su od prve minute za njemački, odnosno engleski klub.

NOVO REMEK-DJELO U LIGI PRVAKA: /

Pogledajte rijetko viđenu majstoriju koja ostavlja bez daha

Dvojac je obilježio početak utakmice. U 15. minuti Lovren je skrivio jedanaesterac, a Kramarić ga nije uspio pretvoriti u pogodak.

Branič Liverpoola srušio je Sergea Gnabryja u šesnaestercu, ali ga je spasio Simon Mignolet jer je lako obranio dosta loš Kramarićev udarac.

Ubrzo su stigle i reakcije na promašaj hrvatskog napadača.

"Mislim da je ovo najgore izvedeni penal koji smo ikada vidjeli. Pa pucao je kao da je u papučama...", rekao je u izravnom prijenosu BBC-jev radijski komentator Mark Lawrenson.

Liverpool je poveo u 35. minuti, desni branič Trent Alexander-Arnold odlićno je izveo slobodni udarac sa 20 metara i pogodio je donji kut protivničkog gola.

U 74. minuti Liverpool je vodio sa 2-0. James Milner pucao je iz teške pozicije, iskosa sa 20 metara, lopta je okrznula veznjaka domaćina Nordtveita i završila je u mreži.

Poraz Hoffenheima ublažio je Mark Uth u 87. minuti.

Dejan Lovren, koji je igrao svih 90 minuta, mogao se upisati u strijelce u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je nakon kornera pucao glavom, ali je lopta prošla tik uz vratnicu.

Kramarić je baš kao i hrvatski branič odigrao cijeli susret,.

Rezultati prvih utakmica posljednjeg pretkola Lige prvaka

Qarabag - Kopenhagen 1-0 (Mahir Madatov 25) Hoffenheim - Liverpool 1-2 (Mark Uth 87/ Trent Alexander-Arnold 35, Nordtveit 74-ag) APOEL - Slavia Prag 2-0 (De Camargo 2, Aloneftis 10) Sporting Lisabon - FC Steaua Bukurešt 0-0 Young Boys - CSKA Moskva 0-1 (Kasim Nuhu 90+1-ag)