OGLAS

ODIGRANO 1. KOLO EUROPSKE LIGE: / Veliki debakli Borussije M. i CSKA Moskve, pogodak i asistencija Brekala

Završene su sve utakmice prvog kola Europske lige

19.9.2019.
23:10
Profimedia, AFP

Skupina G

Momčad Porta je na svojem terenu svladala Young Boyse 2:1 i pobjednički započela natjecanje.

U drugoj utakmici skupine G Rangersi su zahvaljujući minimalnoj pobjedi nad Feyenoorda osvojili tri boda na startu natjecanja, a strijelac pobjedonosnog gola bio je Sheyi Ojo u prvom poluvremenu.

Rezultati by SofaScore

Skupina H

Espanyol je na svojem terenu odigrao 1:1 s mađarskim Ferencvarošom, momčadi koju je zagrebački Dinamo izbacio u kvalifikacijama za Ligu prvaka

Veliku pobjedu upisao je bugarski Ludogorec koji je na svojem terenu pobijedio CSKA iz Moskve 5:1. U tom susretu hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić asistirao je za prvi pogodak ruske ekipe.

Skupina I

U napetoj utakmici s pet pogodaka Gent je svladao francuski Saint Etienne, a njemački Wolfsburg sigurno je svladao ukrajinsku Oleksandriju 3:1.

Brekalo je u redovima Wolfsburga igrao do 76. minute i postigao je treći te asistirao za drugi gol svoje ekipe.

Skupina J

Borussia Mönchengladbach doživjela je pravi debakl na svojem terenu gdje je izgubila s čak 0:4 od austrijskog Wolfsbergera koji je na poluvremenu već vodio 3:0. Prvo ime u gostujućoj ekipi bio je veznjak Mario Leitgeb koji je postigao dva gola.

Roma je u svojoj utakmici opravdala ulogu favorita i sa sigurnih 3:0 u Rimu pobijedila turski Medipol Başakşehir.

Skupina K

Slovan je u golijadi na svojem travnjaku s 4:2 pobijedio turski Bešiktaš za koji je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao cijelu utakmicu.

U drugom susretu Wolverhampton je poražen 1:0 na svojem terenu od portugalske Brage.

Skupina L

U skupini L Partizan je kao domaćin odigrao 2:2 s nizozemskim Alkmaarom, a u drugoj utakmici Manchester United je uz puno muke svladao kazahstansku Astanu 1:0 pogotkom vunderkinda u redovima engleske momčadi Masona Greenwoda.

Za Astanu je hrvatski nogometaš Marin Tomasov odigrao cijelu utakmicu.