ZRINJSKI POTOPLJEN U ŠVEDSKOJ: / Tri Hrvata strijelci za svoje klubove

Eintracht s visokih 5-0 slavio kod Vaduza, a Ante Rebić je ušao u igru u 71. minuti

8.8.2019.
23:14

Hrvatski nogometaši Marko Livaja, Marin Tomasov i Nikola Katić bili su strijelci u prvim utakmicama 3. pretkola Europske lige igranim u četvrtak. Nikola Katić je u 56. minuti postigao treći gol za Rangerse, koji su s 4-2 slavili kod danskog Midtyillanda. Kod Škota je na klupi ostao reprezentativac Borna Barišić.

RIJEKA - ABERDEEN 2:0: /

Hrvatski doprvak ima sjajan rezultat pred uzvrat u Škotskoj; bila je to mala 'osveta' za najbolniji euro poraz

Tomasov bio strijelac i asistent

Marin Tomasov bio je strijelac i asistent u visokoj 5-1 (3-0) domaćoj pobjedi kazahstanske Astane protiv malteške Vallette. Tomasov je pogodio za 3-0 u 35. minuti, te je asistirao Jangi za konačnih 5-1 u 80. minuti.Tomasov je odigrao čitav susret za Astanu, a istu je minutažu kod domaćih imao i Luka Šimunović

Livaja bio strijelac za grčki AEK

Marko Livaja bio je strijelac za grčki AEK koji je u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige kao gost svladao rumunjsku Universitateu u Craiovi sa 2-0 (0-0).

Livaja, koji je u igru ušao u 39. minuti, pogodio je za konačnih 0-2 u 85. Prvi gol za AEK postigao je Mantalos u 60. minuti.Za Universitateu je Renato Kelić odigrao svih 90 minuta.

Eintracht je s visokih 5-0 slavio kod Vaduza, a Ante Rebić je ušao u igru u 71. minuti za klub iz Frankfurta.

Astana - Valletta 5-1 AEK Larnaka - Gent 1-1 Sparta Praha - Trabzonspor 2-2 Pjunik - Wolverhampton 0-4 Universitatea Craiova - AEK 0-2 Broendby - Braga 2-4 Ventspils - Guimaraes 0-3 Šerif Tiraspol - AIK 1-2 Nefči - Bnei Yehuda 2-2 Malmö - Zrinjski 3-0 Haugesund - PSV Eindhoven 0-1 Mariupol - AZ Alkmaar 0-0 Thun - Spartak Moskva 2-3 Molde - Aris 3-0 Ludogorec - TNS 5-0 Maccabi Tel Aviv - Suduva 1-2 CSKA Sofija - Zorja Lugansk 1-1 Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg 0-1 Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4-0 Antwerp - Viktoria Plzen 1-0 Sarajevo - Bate Borisov 1-2 Dudelange - Kalju 3-1 Rijeka - Aberdeen 2-0 Midtjylland - Rangers 2-4 Norrköping - Hapoel Beer Sheva 1-1 Vaduz - Eintracht Frankfurt 0-5 FCSB Steaua- Mlada Boleslav 0-0 Austria Beč-Apollon Limassol 1-2 Luzern - Espanyol 0-3 Partizan - Malatyaspor 3-1 Legia Varšava - Atromitos 0-0 Torino - Šahtjor Sligorska 5-0

Ranije: Ararat - Saburtalo Tbilisi 1-2 Riga - HJK 1-1 Sutjeska - Linfield 1-2 Slovan Bratislava - Dundalk 1-0