ZBOG OVE SITUACIJE U BARCELONI NE RADE DRAMU OKO KRAĐE: / 'Protiv Malage nam je priznat neregularan gol'

Trener nogometaša Barcelone Ernesto Valverde nije htio raditi skandal nakon gostovanja kod Valencije (1-1) u 13. kolu španjolskog prvenstva iako je njegova momčad teško oštećena u tom dvoboju.

27.11.2017.
8:37
Screenshot

U 30. minuti Lionel Messi je pucao prema golu, a vratar Valencije Neto je ispustio loptu koja je završila iza gol-crte. Iako je bilo posve jasno da je lopta prešla crtu, sudac nije priznao pogodak gostima. U nastavku utakmice Valencia je povela pogotkom Rodriga, a Barcelona je do izjednačenja došla u 82. minuti kada je svome bivšem klubu zabio Jordi Alba.

BARCELONA POKRADENA NA MESTALLI: Rakitić je već počeo slaviti Messijev gol, a onda se ukazao sudac

Pošteni Valverde

Iako se očekivalo da će nakon utakmice raspaliti po sucu, trener Barcelone Ernesto Valverde je pokazao što je fair-play. Prisjetio se, naime, kako je njegovoj momčadi prije nešto više od mjesec dana priznat gol premda je lopta prije toga izašla izvan igrališta.

"U našoj utakmici protiv Malage priznat nam je gol nakon što je lopta izašla izvan igrališta", istaknuo je Valverde.

Dogodilo se to u dvoboju devetog kola kada je Barcelona pred svojim navijačima povela već u drugoj minuti. Gerard Deulofeu je bio strijelac, ali asistent Lucas Digne je prije toga izvukao loptu iz gol-auta.

"Očito se i dalje događaju situacije u kojima lopta pređe crtu, a suci to ne vide", dodao je Valverde.