Pravilnik upotrebi kolačića

SJAJAN POTEZ

ZAMIJENIO NAJBOLJEG IGRAČA, PA ZABIO: Čerišev je poslao stopere ‘po burek’ i vodi Ruse prema pobjedi

Rusija ima veliku prednost uoči drugog poluvremena na otvaranju Svjetskog prvenstva

Rusija na kraju prvog poluvremena ima velikih 2:0 na otvaranju Svjetskog prvenstva protiv Saudijske Arabije.

UŽIVO, GOOOL, ČERIŠEV BACA 80. 000 NAVIJAČA U TRANS! S. Arabija je na koljenima na krcatom Lužnikiju

Nakon što je Gazinskiy glavom pogodio za 1:0, Denis Cheryshev, koji je desetak minuta ranije zamijenio najboljeg igrača Rusije, Alana Dzagoeva, zbog ozljede, napravio je slalom u obrani Saudijske Arabije i vodi domaćine prema pobjedi.