Metropola slavi, Dalmatinci izgubili na snijegu!

Zagreb i Lokomotiva su upisali pobjede u prvim utakmicama 21. kola naše prve lige. Zagreb je s 2:1 bio bolji od Zadra, dok je Lokomotiva s 3:2 nadigrala Split.

22.2.2013.
21:45

Metropola je dobila uvertire velikog derbija, a veliki preokret napravili su nogometaši Lokomotive. Dinamov 'mali brat' bio je na korak od poraza. Drugi Križančev gol dao je Splitu vodstvo u 82. minuti (1:2), ali prvo je Antolić u 84. izjednačio, da bi Kramarić u petoj minuti sudačke nadoknade zabio pobjednički gol.

Zagreb je do vrlo važnih bodova također došao preokretom. Zadar je u Kranjčevićevoj poveo u 27. minuti golom Heistera, ali Abdulrahimi (40.) i Medić (45.) su do odmora donijeli prednost domaćinu. U nastavku se rezultat više nije mijenjao, te je Miroslav Blažević došao do velikog trijumfa nad rivalom za ostanak u ligi.

Ostale utakmice igraju se preko vikenda, a najzanimljiviji je veliki derbi Hajduka i Dinama na Poljudu (nedjelja, 18 sati).