ZA NE POVJEROVATI: / Navijač utrčao na teren i zabio gol, suci ostali 'nijemi'

Nevjerojatna scena dolazi nam iz prve honduraške lige gdje je jedan navijač odigrao ključnu ulogu u pogotku koji je postigao njegov omiljeni klub.

7.2.2017.
7:30
Screenshot

U ludoj završnici utakmice između Olimpije i Motague domaći su u 86. minuti izjednačili na 1-1 da bi samo dvije minute kasnije primili novi gol i ponovno se našli u zaostatku. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Roger Rojas se uspio izboriti za priliku i sjajnim udarcem s 15 metara donijeti bod Olimpiji (2-2).

Ometao golmana

Međutim, u istom trenutku kad je Rojas pucao, na golmana Motague je s loptom išao i jedan navijač koji je netom prije toga utrčao na teren. Istina je da je Rojasova lopta prva ušla u mrežu, ali pogodak nikako nije smio biti priznat jer je na terenu bila još jedna lopta, kao i uljez koji je bio u neposrednoj blizini vratara i ometao ga.

Ni glavni sudac ni njegovi pomoćnici nisu, međutim, reagirali i gol je priznat. Kako nitko od njih nije primijetio uljeza u šesnaestercu, ostaje nejasno...