WOLFSBURG, WERDER I STUTTGART U OSMINI FINALA: / Igrali i Hrvati

Wolfsburg je kod kuće s glatkih 4:0 nadigrao drugoligaša Sandhausena

23.12.2020.
23:47

Nogometaši Wolfsburga, Werdera i Stuttgarta prošli su danas u osminu finala Njemačkog kupa, dok su ispali prvoligaši Freiburg i Mainz.

Igrali Pongrančić i Sosa

Wolfsburg je kod kuće s glatkih 4:0 nadigrao drugoligaša Sandhausena, a već nakon prvog dijela bundesligaš je vodio s 3:0 i praktički osigurao prolaz. Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za Wolfsburg, a Josip Brekalo je ostao na klupi.

Stuttgart je kao domaćin s 1:0 pobijedio Freiburg u jedinome današnjem okršaju prvoligaša. Stuttgartu je pobjedu donio Austrijanac Kalajdžić u 15. minuti, a Borna Sosa je za domaćine igrao od 61. minute.

Werder je s uvjerljivih 3:0 prošao gostovanje kod drugoligaša Hannovera, dok je Mainz ispao od drugoligaša Bochuma.

REZULTATI: Ulm - Schalke 1-3 Hoffenheim - Greuther Fürth 6-7 11m, 2-2 Koln - Osnabruck 1-0 Augsburg - RB Leipzig 0-3 Eintracht Braunschweig - Borussia Dor. 0-2

Union Berlin - Paderborn 2-3

Elversberg - Borussia M'gladbach 0-5

Dynamo Dresden - Darmstadt 98 0-3

U srijedu: Wolfsburg - Sandhausen 4-0 Rot-Weiss Essen - Fortuna Dusseldorf 3-2 Stuttgart - Freiburg 1-0 Hannover 96 - Werder Bremen 0-3 Mainz 05 - Bochum 2-5 (2-2) penali Wehen Wiesbaden - Jahn Regensburg 2-4 (0-0) penali

Utorak, 12. siječnja: Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt

Srijeda, 13. siječnja: Holstein Kiel - Bayern Munchen