BREKALO ODIGRAO 90 MINUTA U POBJEDI WOLFSBURGA: / Torino i Frosinone odigrali ljepoticu u Serie A

U prvoj utakmici 7. kola njemačkog prvenstva Werder je svladao Wolfsburg

5.10.2018.
23:00

U prvoj utakmici 7. kola njemačkog nogometnog prvenstva Werder je na svom terenu svladao Wolfsburg sa 2-0 (1-0).

Strijelac prvog gola bio je Davy Klaasen u 35. minuti, a konačni rezultat postavio je Johannes Eggestein u 85. Josip Brekalo odigrao je čitavu utakmicu za Wolfsburg. Ovom pobjedom Werder se bodovno izjednačio s vodećom Borussijom iz Dortmunda, oba sastava imaju po 14 bodova, jedan više od trećeg Bayerna, dok je Wolfsburg sedmi s devet bodova.

Istovremeno, nogometaši Torina svladali su Frosinone sa 3-2 (1-0) u prvoj utakmici 8. kola talijanskog prvenstva.

Domaći su poveli 2-0 preko Rincona (20) i Basellija (46), no gosti su uspjeli poravnati s dva gola u razmaku od samo šest minuta koje su postigli Goldaniga (58) i Ciano (64). Ipak, Torino se uspio pribrati i pogotkom Berenguera (71) opravdati ulogu favorita.

Stipe Perica igrao je od 77. minute za Frosinone koji je ostao pretposljednji 19. s jednim bodom, iza je samo Chievo koji je još uvijek u bodovnom minusu, dok je Torino stigao na osmo mjesto sa 12 bodova, koliko imaju i šesta Genoa te sedmi Lazio.

Na vrhu je Juventus sa 21 bodom, šest manje ima drugi Napoli.