WEST HAM UZEO BOD NA ANFIELDU: / Bilićeva momčad šokirala Kloppov Liverpool

U zadnjoj utakmici 15.

11.12.2016.
19:54

Dejan Lovren odigrao je prvo poluvrijeme ogleda za Liverpoolov sastav koji je imao uvodnu prednost na utakmici ostvarenu već u petoj minuti pogotkom Adama Lallane, ali i rezultatski manjak nakon što su precizni bili Dimitri Payet (27. minuta iz slobodnog udarca) i Michail Antonio (39). Gol vrijedan boda pogodio je u Divock Origi u 48. minuti.

CONTEOV STROJ I DALJE MELJE: /

Costa probušio WBA, Mhitarijan spasio Mourinha protiv Tottenhama

Liverpoolu se po prvi put od studenog 2009. i ogleda protiv Birminghama dogodilo da su na poluvrijeme otišli s negativnim rezultatom, a da su postigli prvi pogodak na utakmici. Također, koliko je sastav Jürgena Kloppa u jednom trenutku ogleda bio dominantan kazuje i podatak da West Hamovi nogometaši od 35. do 55. minute nisu izveli niti jedno dodavanje na Liverpoolovoj polovici terena.

Sve to može im malo značiti, a posebice u kontekstu pobjede vodećeg Chelseaja koji je sada na šest bodova prednosti...

Premier liga, rezultati 15. kola:

Manchester United - Tottenham 1-0 Southampton - Middlesbrough 1-0 Chelsea - West Bromwich Albion 1-0 Liverpool - West Ham 2-2