Pravilnik upotrebi kolačića

LOVRENU 45 MINUTA

WEST HAM UZEO BOD NA ANFIELDU: Bilićeva momčad šokirala Kloppov Liverpool

U zadnjoj utakmici 15. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham hrvatskog menadžera Slavena Bilića je uspio u gostima kod Liverpoola uhvatiti bod nakon što je susret završio 2-2, što je novi šok za navijače domaće momčadi nakon prošlotjednog poraza od Bournemoutha.

Dejan Lovren odigrao je prvo poluvrijeme ogleda za Liverpoolov sastav koji je imao uvodnu prednost na utakmici ostvarenu već u petoj minuti pogotkom Adama Lallane, ali i rezultatski manjak nakon što su precizni bili Dimitri Payet (27. minuta iz slobodnog udarca) i Michail Antonio (39). Gol vrijedan boda pogodio je u Divock Origi u 48. minuti.

CONTEOV STROJ I DALJE MELJE: Costa probušio WBA, Mhitarijan spasio Mourinha protiv Tottenhama

Liverpoolu se po prvi put od studenog 2009. i ogleda protiv Birminghama dogodilo da su na poluvrijeme otišli s negativnim rezultatom, a da su postigli prvi pogodak na utakmici. Također, koliko je sastav Jürgena Kloppa u jednom trenutku ogleda bio dominantan kazuje i podatak da West Hamovi nogometaši od 35. do 55. minute nisu izveli niti jedno dodavanje na Liverpoolovoj polovici terena.

Sve to može im malo značiti, a posebice u kontekstu pobjede vodećeg Chelseaja koji je sada na šest bodova prednosti…