VRLO ČUDNA SITUACIJA U DERBIJU: / Nikome nije bilo jasno zašto su suci toliko vijećali oko gola Rijeke

Najčudnija situacija tijekom derbija između Dinama i Rijeke u 14. kolu hrvatskog nogometnog prvenstva dogodila se u devetoj minuti.

28.10.2017.
17:24
Igor Soban/PIXSELL

Riječani su u tom trenutku smjestili loptu u mrežu i poveli s 1-0, ali je pomoćni sudac s puno zakašnjenje podigao zastavicu i poništio gol premda nikome zapravo nije bilo jasno zašto.

PRVACI NA KOLJENIMA: /

Dinamo pomeo Riječane i pobjegao im na ogromnih devet bodova prednosti

Nakon bačaja s desne strane Puljić nije uspio pucati u sredini kaznenog prostora, ali lopta se odbila do Acostyja koji ju je pospremio u mrežu.

Riječani su, dakako, izgubili živce kada su vidjeli da je pomoćnik podigao zastavicu. Glavni sudac Igor Pajač je krenuo u konzultacije sa svojim pomoćnikom i nakon tri ili četiri minute vijećanja, premda uopće nije bilo jasno što je sporno, ipak je priznao gol gostima.

Aktualnim prvacima taj pogodak, međutim, nije puno značio jer je Dinamo u nastavku utakmice preokrenuo i slavio s 3-1. Video sporne situacije pogledajte OVDJE.