LYONU POBJEDA U UTAKMICI S PET GOLOVA ZA PRVO MJESTO: / Vodili 3:0, domaći im zabili dva u nastavku ali više od toga nisu mogli

Lyon do bodova protiv Bresta

19.2.2021.
23:22

Nogometaši Lyona u petak navečer su zasjeli na vrh ljestvice francuske prve lige pobjedom u utakmici s pet golova 3:2 (3:0) gostujućom pobjedom protiv Bresta u prvoj utakmici 26. kola.

Lyon's French midfielder Houssem Aouar (R) celebrates with teammates Lyon's Dutch forward Memphis Depay (C) and Lyon's Brazilian midfielder Lucas Paqueta (L) after scoring a goal during the French L1 football match between Stade Brestois 29 (FC Brest) and Olympique Lyonnais - Lyon (OL) at The Francis Le Ble Stadium in Brest, western France on February 19, 2021.,Image: 592130775, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

KOVAČ ODGOVORIO NA VRUĆU PERIŠIĆEVU IZJAVU KAKO JE S NJIM IMAO PROBLEMA: /

'Ja znam kako je bilo s njima'

Lyon poveo 3:0 u prvih 45 minuta

Lyon je poveo 3:0 u prvih 45 minuta golovima Paquete (9), Aouara (29) i Depaya (44-11m), da bi domaćini u nastavku ugrozili uspjeh gostiju preko Chardonneta (53) i Cardone (75).

Lille ima utakmicu manje

Lyon je do kraja susreta ipak uspio sačuvati prednost kojom je stigao do učinka od 55 bodova, koliko ima i drugi Lille Domagoja Bradarića koji ima utakmicu manje, dok treći Paris SG zaostaje jedan bod uz također utakmicu manje.