VLAŠIĆ PONOVNO ZABIO ZA CSKA: / Mladi Vatreni ne prestaje briljirati na ruskim terenima

Bivši igrač Hajduka nastavio je pružati sjajne partije na ruskim travnjacima

8.12.2018.
15:27

U 17. kolu ruskog prvenstva CSKA Moskva na svom terenu ugostila je Jenisej i pobijedila 2:1. Prednost od dva pogotka CSKA je osigurao još u prvom poluvremenu pogocima Georgija Schennikova u 4. i Nikole Vlašića u 15. minuti.

Zabio za povećanje vodstva

Nikola Vlašić zabio je svoj četvrti ligaški pogodak, odnosno sedmi u svim natjecanjima, nakon asistencije Fedora Chalova. U sprintu je prihvatio loptu, pretrčao dvojicu čuvara i neobranjivo zabio za povećanje vodstva CSKA Moskve.

Jenisej je smanjio u 54. minuti golom Pavela Komolova. Posljednji klub ligaškog poretka bio je blizu toga da osvoji bod, ali Valerii Kichin puknuo je pod pritiskom i promašio jedanaesterac u 62. minuti.