Pravilnik o upotrebi kolačića

SVAKA ČAST

VLAŠIĆ OPET ZABIO I TO PREKRASAN GOL: Vatreni je u fantastičnoj formi. CSKA razbio protivnika u samo četiri minute

Od 61. minute do 65. minute zabili su tri gola, a drugi pogodak djelo je Vlašića

Hrvatski reprezentativac, Nikola Vlašić, nastavlja s fantastičnom formom u dresu svog CSKA iz Moskve. Zabio je drugi gol u visokoj 4:0 pobjedi nad Ahmatom iz Groznog u 26. kolu ruskog prvesntva.

Zanimljivo je reći kako je CSKA riješio utakmicu u svega četiri minute. Od 61. minute do 65. minute zabili su tri gola, a drugi pogodak djelo je Vlašića. Prvo je Čalov zabio, zatim je Vlašić minutu kasnije, a treći gol djelo je Sigurdssona. Posljednji pogodak pao je u 85. minuti, a strijelac je bio Semenov.

ProfimediaFoto: Profimedia

Vlašić je na nekih 10-12 metara od gola dočekao primio loptu, zatim je prevario jednog čuvara, izbacio se na desnu stranu i onda zakucao loptu u mrežu. Vlašiću je ovo deseti ligaški gol ove sezone, a u prošlom kolu je s dva pogotka odlučio moskovski derbi protiv Spartaka (2:0).

CSKA se bori za mjesta koja vode u Europu, a više ne može dostiči Zenit koji je prvi i obranit će naslov prvaka.