VLAŠIĆ ASISTIRAO U REMIJU CSKA: / Lovren i Zenit izgubili od Dinama, Moro dobio 15 minuta

Vlašić je igrao cijeli susret za CSKA, dok Kristijan Bistrović nije nastupio

26.8.2020.
22:19

U susretu petog kola ruskog nogometnog prvenstva moskovski Dinamo je pobijedio Zenit sa 1:0 nanijevši ruskom prvaku prvi poraz ove sezone.

Pogodak odluke zabio je Toni Šunjić u 40. minuti. Domaćin je utakmicu završio s igračem manje nakon što je isključen Dmitri Škopicev, a pocrvenio je i gostujući veznjak Wilmar Barrios u 84. minuti.

Za Dinamo je Nikola Moro zaigrao zadnjih 15 minuta, dok je Dejan Lovren igrao cijeli susret za Zenit.

CSKA je nakon dva uzastopna poraza, remizirao na gostovanju kod Krasnodara odigravši 1:1. Gosti su poveli u 28. minuti golom Konstantina Kučajeva na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Wanderon deset minuta prije kraja.

Vlašić je igrao cijeli susret za CSKA, dok Kristijan Bistrović nije nastupio.

PERIŠIĆU STIGLE LOŠE VIJESTI: /

U Bayernu su odlučili da ga neće zadržati u klubu, zna se i zašto

Poraz Ćorluke

Moskovski Lokomotiv je upisao i drugi poraz u nizu nakon što je u prva tri kola osvojio sedam bodova. Nakon poraza u gradskom derbiju od Spartaka (1:2), Vedran Ćorluka i društvo su na vlastitom travnjaku izgubili od Ahmat Groznog 2:3.

Pobjedu gostima koji su okončali utakmicu s devet igrača donijeli su Vladimir Iljin (3'), Artiom Timofej (45') i Bernard Beriša (58'), dok su strijelci za Lokomotiv bili Anton Mirančuk (48'-11m) i Grzegorz Krychowiak (77').

Grozni je od 63. minute igrao s igračem manje nakon što je iskjučen Marat Bistrov, dok je u drugoj minuti sudačke nadoknade "pocrvenio" i Beriša. Ćorluka je za Lokomotiv igrao prvo poluvrijeme, dok je Zoran Nižić igrao cijeli susret za Grozni.

Rubin je pobijedio Ufu sa 3:0, a sva tri gola momčad iz Kazana zabila je u drugom dijelu. Strijelci su bili Hwang In-Beom (47') i Denis Makarov (56', 69').

Filip Uremović je za Rubin igrao do 87. minute.

Na ljestvici vodi Zenit sa 12 bodova, dok Spartak i Soči imaju po 11 bodova. Slijede Dinamo i Grozni sa po 10 bodova.