[VIDEO] VATRENI S DVA POGOTKA BACIO FRANCUZE U TRANS: / 'Pa on je hrvatski Sergio Ramos'

31.8.2020.
9:00

Bio je to veliki dan Hrvata u Le Championnatu, Niko Kovač je ostvario prvu pobjedu na klupi Monaca, Duje Ćaleta-Car je zabio dva, a Toma Bašić jedan gol u pobjedama Marseillea i Bordeauxa.

OM je na gostovanju pobijedio Brest sa 3:2, a drugi i treći pogodak za momčad iz Marseillea zabio je hrvatski branič.

OM je poveo u 20. minuti golom Floriana Thauvina lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora. Samo sedam minuta kasnije bilo je 2:0. Thauvin je ubacio iz slobodnog udarca, a Ćaleta-Car nogom zabio za povećanje vodstva. Domaćin je u posljednjim trenucima prvog dijela smanjio golom Romaina Faivrea.

ĆALETA-CAR U STILU ZAVRŠIO VELIKI DAN HRVATA U FRANCUSKOJ: Branič Vatrenih zabio dva gola u trijumfu Marseillea

Golgeterska rapsodija

Ipak, deset minuta prije kraja utakmice Ćaleta-Car je svojim drugim golom na utakmici gurnuo Marseilleu korak do tri boda. Ponovo je iz prekida ubacio Thauvin, a mladi Šibenčanin nakon sjajnog skoka glavom zatresao suparničku mrežu.

U posljednjim trenucima susreta Gaetan Charbonnier je smanjio na konačnih 2:3. Prvi gol Vatrenog možete pogledati OVDJE, a drugi, onaj pobjednički - OVDJE.