[VIDEO] TRENUTAK U KOJEM JE NEYMAR IZGUBIO ŽIVCE: / Pogledajte što je iz nemoći napravio Lewandowskom

Brazilac je počeo drastično "padati" prema kraju utakmice. Tamo bliže 80. minuti nije mogao ni propisno štopati loptu, a da mu se ne odbije od noge

24.8.2020.
9:19

Nogometaši Bayerna iz Münchena po šesti su put osvojili naslov europskog prvaka, oni su u finalu Lige prvaka igranom u Lisabonu svladali Paris SG sa 1:0 golom Kingsleya Comana u 59. minuti.

Bayernu je ovo bio 10. nastup u finalu Kupa/Lige prvaka i šesta pobjeda, Bavarci su slavili i 1974., 1975., 1976., 2001. i 2013. godine, dok je Paris SG prvi put u 50-godišnjoj klupskoj povijesti igrao u finalu najjačeg europskog klupskog natjecanja.

S druge strane velika očekivanja bila su od najveće zvijezde PSG-a Neymara koji nije imao baš utakmicu za pamćenje. U 18. minuti imao je veliku šansu, našao se oči u oči s Neuerom, gađao kroz njegove noge mrežu, ali zapela je ta lopta u krakovima bavarske hobotnice.

[FOTO] TRENER BAYERNA RAZOČARAO CIJELU HRVATSKU, ALI BIO JE TO POTEZ FINALA: /

'Napokon je izašao iz sjene svojih prethodnika'

Sporna situacija

Brazilac je počeo drastično "padati" prema kraju utakmice. Tamo bliže 80. minuti nije mogao ni propisno štopati loptu, a da mu se ne odbije od noge. Vidljivo je bio umoran, nespreman za svih 90 minuta paklene utakmice kao što je finale Lige prvaka.

Njegova nemoć stigla je do izražaja kad je s leđa nepotrebno srušio Roberta Lewandowskog. Daniele Orsato bez razmišljanja mu je pokazao žuti karton te mu poručio da malo smiri doživljaj. Opisanu situaciju možete pogledati OVDJE.