[VIDEO] STRAŠAN POGODAK IVANA PERIŠIĆA ZA BAYERN: / Naprosto je udarcem probio vratara Borussije

7.12.2019.
17:30

Ivan Perišić zabio je svoj četvrti gol za Bayern ove sezone u derbiju za sam vrh ljestvice kod Borussije Mönchengladbach.

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru s klupe u 20. minuti umjesto Tolissoa, a pogodio je za vodstvo Bavaraca u 49. minuti.

Thomas Müller dao mu je ne baš posebno upotrebljivu loptu, no Ivan ju je nekako smirio i udarcem iz okreta doslovno probio vratara Borussije Yanna Sommera.

Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Nažalost, ostatak momčadi Bayerna nije se proslavio u toj utakmici. Upisali su poraz 2:1 koji je domaćinima u sudačkoj nadoknadi pogotkom s 11 metara donio Bensebalni. Isti igrač bio je zapravo sam režiser velikog preokreta Borussije jer je pogotkom u 49. minuti poništio prednost Bavaraca koju je postavio Perišić.

Penal je u posljednjim minutama susreta skrivio Javi Martinez koji je zbog toga zaradio i drugi žuti karton. Bayern je nakon poraza na šestom mjestu s 24 boda, dok je Borussia Mönchengladbach prva s 31 bodom.