[VIDEO] SRPSKI NOGOMETAŠ ZANIO SE U SLAVLJU I OŠAMARIO SUIGRAČA: / Njegova reakcija je neprocjenjiva

Ajax je u svojoj prvoj utakmici Lige prvaka ove sezone poveo 1:0 u prvom poluvremenu pogotkom Quincyja Promesa

17.9.2019.
22:02
Twitter/Screenshot

Krenula je Liga prvaka i obradovala tako ljubitelje nogometa diljem svijeta. Srijede i utorci više nisu samo dani u tjednu, već su postali rezervirani za najbolji klupski nogomet.

Kako se u gustom rasporedu dogodi pregršt poteza, ugura se između golova, asistencija i sjajnih obrana i poneka bizarnost.

LIGA PRVAKA ZASJENILA JE PUNO VAŽNIJI POTEZ BARCELONE: /

Našli su svog novog Messija i ponudili mu ugovor

Autor je ovog puta odlični srpski ofenzivac Dušan Tadić koji se u proslavi pogotka Ajaxa malo zanio pa je opalio svom suigraču Davidu Neresu pravi šamar. Naresov pogled nakon toga je neprocjenjiv. Pogledajte.

Ajax je u svojoj prvoj utakmici Lige prvaka ove sezone poveo 1:0 u prvom poluvremenu protiv Lillea pogotkom Quincyja Promesa.