[VIDEO] SPAL IZNENADIO ATALANTU: / Iličić majstorski zabio petom, a onda je uslijedio potop

20.1.2020.
23:09

U susretu 20. kola nogometnog prvenstva Italije Atalanta je u ponedjeljak na domaćem terenu protiv slabašnog SPAL-a iznenađujuće izgubila sa 1:2.

Atalanta je na poluvrijeme otišla sa vodstvom 1:0 pogotkom Josipa Iličića u 16. minuti. Slovenski reprezentativac petom je ugurao loptu u mrežu nakon asistencije Duvana Zapate. Njegov gol pogledajte OVDJE.

MANDŽUKIĆ OVO NIJE OČEKIVAO: /

Nakon manje od mjesec dana ostao bez trenera

No, u nastavku Andrea Petagna (54) i Mattia Valoti (60) donose pobjedu SPAL-u, kojom su pobjegli sa zadnjeg mjesta, ali su i dalje u zoni ispadanja.

Hrvatski veznjak Mario Pašalić za Atalantu je odigrao cijeli susret i jednom je zaprijetio protivničkom golu, ali njegov pokušaj u 69. minuti završio je u bloku.