Nevjerojatne scene dolaze iz albanskog nogometnog prvenstva, gdje je Flamurtari savladao Teutu s 2:1. Sporan je način na koji su domaćini stigli do pobjede u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

29.1.2015.
20:00

Prema izvještajima s dvoboja, Flamurtari je u posljednjih nekoliko minuta stvorio čak šest čistih gol šansi, ali nisu uspjeli ugurati loptu u mrežu. Bilo je komičnih promašaja, sretnih obrana golmana i cijeli cirkus je zamalo završio bez pobjednika.

No, obrana Teute i njen vratar su 'nevjerojatno' reagirali u posljednjoj minuti nadoknade. Vratar je loše ispucao loptu, obrana je nije izbacila, stoper je promašio odbijanac kao da nikad nije ni zaigrao nogomet i domaćin je slavio golom Shehaja. Kako je to izgledalo i da li je sve čisto u ovoj utakmici - pogledajte i zaključite sami.