[VIDEO] PRVO SLAVLJE U SEZONI! / West Hamovi nogometaši Biliću za rođendan poklonili pobjedu

Nogometaši West Hama pobijedili su Huddersfield Town u utakmici 4. kola engleskog prvenstva prekinuvši niz od tri uvodna poraza s kojima su kročili u sezonu.

11.9.2017.
22:54

Nakon što je Bilićeva momčad prepustila bodove Manchester Unitedu (0-4), Southamptonu (2-3) i Newcastleu (0-3), sve na gostovanjima, konačno malo sreće za njega i njegove igrače. Možda i mira, budući da se počelo pisati kako se hrvatskom stručnjaku trese trenerski stolac i da su pobjede nužne želi li aktualni poziciju i zadržati.

Ruku su mu pritom, protiv momčadi koja je ove sezone najduže čuvala svoju mrežu netaknutom (371 minutu), pružili Pedro Obiang sretnim pogotkom i Andre Ayew. Upravo se ovaj potonji pokazao sjajnim džokerom budući da je s klupe ušao u 64. minuti, potom prvo asistirao, a onda i postigao gol za konačan rezultat.

Zabili su nogometaši West Hama u 72. i 75. minuti susreta za svoju prvu pobjedu i prvi poraz Huddersfield Towna.