[VIDEO] POGLEDAJTE SVIH DESET GOLOVA LISABONSKE LJEPOTICE: / Ovakvu utakmicu još dugo nećemo gledati

14.8.2020.
23:07

Demoliranje je Bayern priuštio Barceloni u Lisabonu. Katalonci se uz poraz od 8:2 opraštaju od Lige prvaka, a posljednja dva pogotka zabio je njihov igrač na posudbi u Bayernu Philippe Coutinho.

Ušao je u igru umjesto Gnabryja u 75. minuti i napravio stvarno korisne stvari na terenu. Najprije je asistirao Lewandowskom za šesti pogodak Bayerna, a onda i sam zabio dva.

Svoj prvi zabio je na asistenciju Mullera, a drugi na dodavanje Hernandeza. Pogledajte njegov prvi gol OVDJE, a drugi OVDJE.

LJUDI MOJI, ŠTO SE TO DOGAĐA NA LUZU? /

Ivan Perišić maestralno je zabio, a nakon njega dogodio se masakr Barcelone

Deset komada

Jedan od strijelaca za njemačkog prvaka bio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Perišić je postigao pogodak za vodstvo Bayerna od 2:1 u 21. minuti kada je odlično pratio akciju Gnabryja, pravodobno utrčao u prazan prostor na lijevom krilu, a zatim snažnim prizemnim udarcem sa 10-ak metara svladao Ter Stegena.

Po dva gola za Bayern postigli su Thomas Mueller (4', 31') i Philippe Coutinho (85', 89'), a po jednoga su dodali Gnabry (28'), Kimmich (63') i Lewandowski (82'), dok su golove za Barcelonu postigli Alaba (7'-ag) i Suarez (57').

Sažetak utakmice kao i sve golove možete pogledati OVDJE.

Polufinale za 4 dana

Bayern će u polufinalu 19. kolovoza također u Lisabonu igrati protiv pobjednika posljednjeg četvrtfinala u kojemu će se u subotu sastati Manchester City i Lyon.

U prvom polufinalu 18. kolovoza igrat će Paris SG i RB Leipzig.