[VIDEO] PAŠALIĆ I DRUŠTVO ZAUSTAVILI BROZOVIĆEV INTER: / Handanović bravurom skinuo penal i sačuvao bod

11.1.2020.
23:00

U derbiju 19. kola Serie A nogometaši Intera i Atalante su na San Siru igrali 1:1.

Inter je poveo već u 4. minuti golom Lautara Martineza na dodavanje Lukakua, a Atalanta je zasluženo izjednačila u 75. minuti preko Robina Goosensa. U 86. minuti dosuđen je penal za Atalantu, ali udarac Muriela s "bijele točke" čudesno brani Handanović. Njegovu bravuru možete pogledati OVDJE.

[VIDEO] ZLATAN ZABIO NA POVRATKU U SERIE A: /

Pogledajte majstoriju jednog od najboljih napadača svih vremena

Marcelo Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, dok je Mario Pašalić igrao do 70. minute za Atalantu.

Inter je ostao vodeći s 46 bodova, bodom više i utakmicom više od Juventusa, dok je Atalanta četvrta s 35 bodova.

U ranije odigranom susretu Lazio je svladao Napoli s 1:0 golom Imobillea u 82. minuti i velike pogreške vratara gostiju Ospine. Rimskoj momčadi je to deseta prvenstvena pobjeda u nizu i sada su treći s 42 boda.