U završnici susreta australske lige između Brisbane Roara i Sidneyja viđena je nesvakidašnja drama.

17.1.2012.
7:44

Malo koji navijač na Lang Parku u Brisbaneu je vjerovao da će se takav triler odigrati u sudačkoj nadoknadi, no upravo se to dogodilo.

Gosti su vodili od 40. minute pogotkom Bridgea, a na početku četvrte minute sudačke nadoknade vremena Adnan je zabio prekrasan slobodan udarac za izjednačenje.

No, tu nije bio kraj drami. Minutu i pol kasnije Besart Berisha je zabio glavom za preokret i razveselio navijače.

Nakon što je sudac odsvirao kraj utakmice došlo je do gužve na travnjaku koju je zakuhao strijelac drugog domaćeg pogotka koji je pozvao protivničkog igrača Pascala Bosschaarta da se obračunaju u svlačionici.

Na sličan način, ali, dakako, u puno važnijoj i većoj utakmici, Manchester United je u finalu Lige prvaka 1999. godine pobijedio Bayern s 2:1, dvama golovima u sudačkoj nadoknadi.

Tada je Teddy Sheringham zabio u prvoj minuti nadoknade za 1:1, a Ole Gunnar Solskjaer u trećoj minuti dodatnog vremena za pobjedu momčadi Alexa Fergusona.