Dovoljno je reći Rogerio Ceni. Već i sami znate, brazilska legenda jednostavno ne odustaje. Iako je već u 43 godini, golman Sao Paula zabio je novu golčinu.

30.3.2015.
8:46

Iako može biti otac većini igrača na travnjaku, golman Sao Paula krenuo je u 23 seniorsku sezonu u karijeri. I to na kakav način, nakon 12 utakmica već je zabio tri gola, a treći je utrpao u prvenstvu države Sao Paulo, popularnom zvanom Campeonato Paulista.

Nakon sedam minuta drugog poluvremena dvoboja protiv Linensea, Ceni je preuzeo odgovornost, namjestio loptu na nekih 22-23 metra od gola suparnika i uz lagani zalet plasirao loptu preko živog zida i neobranjivo pogodio mrežu za 1:0.

Golman Linensea se ispružio koliko je mogao, ali nije mu bilo spasa. Može se pohvaliti da mu je najbolji strijelac među golmanima u povijesti nogometa zabio. Ceniju je ovo bio 126. gol u karijeri. Toliko ne zabiju niti mnogi napadači, a dvoboj je inače