[VIDEO] NOVA POBJEDA LAZIJA, ATALANTA PREGAZILA CHIEVO: / Rimljani skočili na treće mjesto na tablici

U utakmicama nedjeljnog programa 9. kola talijanske Serie A Lazio je slavio kod Parme

21.10.2018.
17:56

U utakmicama nedjeljnog programa 9. kola talijanske Serie A Lazio je slavio kod Parme s 2-0, dok je Atalanta s čak 5-1 pobijedila u Chievu.

Atalanta je prohujala kroz Chievo, a junak utakmice bio je trostruki strijelac Slovenac Josip Iličić, kojeg je u 60. minuti zamijenio Mario Pašalić. Lazio je teškom mukom s 2-0 slavio u Parmi, pogocima u Immobilea i Correje u završnici dvoboja, a Milan Badelj nije bio u sastavu rimske momčadi.

Bologna i Torino su odigrali 2-2, a po jedan bod osvojili su nogometaši Frosinonea i Empolija odigravši 3-3 (1-1). Domaća momčad povela je nespretnim autogolom Matiasa Silvestrea u 8. minuti. U 32. minuti izjednačio je Slovenac Miha Zajc, koji je u 48. minuti asistirao kod pogotka Silvestrea za vodstvo Empolija. U 52. minuti domaći kapetan Daniel Ciofani iskoristio je kazneni udarac, dosuđen tek nakon pregledavanje snimke, za izjednačenje na 2-2. Isti je igrač ponovno doveo Frosinone u vodstvo u 63. minuti. Konačnih 3-3 postavio je Turčin SalihUčan u 79. minuti te tako ostavio Frosinone i dalje bez pobjede.

Juventus je u vodstvu sa 25 bodova, četiri više od drugoplasiranog Napolija.