[VIDEO] NEVIĐENE SCENE U RIJEČKOJ SVLAČIONICI: / Mišković udara kutljačom, igrači u apsolutnom deliriju

2.10.2020.
8:54
Screenshot

Nogometaši Rijeke izborili su nastup u natjecanju po skupinama Europske lige zahvaljujući 1:0 pobjedi na gostovanju protiv danskog Kopenhagena u susretu posljednjeg pretkola. Rijeka je do pobjede stigla autogolom Ankersena u 20. minuti.

Hrvatski je predstavnik uspio izdržati pritisak domaćih u prvih 15-ak minuta, a onda iz prve napadačke akcije doći i do prednosti koju je zadržao do kraja.

[FOTO] LUDILO NA KVARNERU: Navijači bakljadom i skandiranjem dočekali nogometaše Rijeke

Delirij u svlačionici

Rijeka će suparnike u natjecanju po skupinama saznati u petak od 13 sati kada je u Nyonu predviđen ždrijeb. Uz Rijeku u ždrijebu će se naći i zagrebački Dinamo koji je ranije u četvrtak na svom terenu svladao estonsku Floru sa 3:1.

Iz riječke svlačionice objavljene su zanimljive snimke, a u glavnoj ulozi je nitko drugi doli predsjednik kluba Damir Mišković koji kutljačom predvodi navijanje momčadi.