Nogometaši Barcelone pobijedili su s 2:0 Real Sociedad u prvom polufinalnom ogledu španjolskog Kupa kralja. No, nitko nakon utakmice nije bio oduševljen.

6.2.2014.
8:53

Barcelona je tako, naizgled, vrlo dobro iskoristila domaći Camp Nou i prvu utakmicu, no treba naglasiti da je katalonska momčad ipak još jednom pokazala neuvjerljivo lice.

Lionel Messi je ostao bez pogotka, napadački je opet Barça odigralo loše, kao i protiv Valencije, a domaćina su spasili gol Sergija Busquetsa, pri samom kraju prvog dijela, i gostujući vratar Enaut Zubikarai koji je krivac za drugi pogodak.

Još je gore po Barcelonu što je minimalno iskoristila svih 45 minuta u nastavku kada je imala igrača više, jer je u 44. minuti isključen Inigo Martinez.