[VIDEO] PLAVA MAGIJA U HARKIVU: / Dani Olmo pokazao zašto za njim luduje pola Europe. Pogledajte kakav gol je zabio

Oršić i Olmo pokazali kako to rade plavi lavovi

22.10.2019.
19:36
Screenshot: Twitter

Nije se dugo čekalo da Dinamo uzvrati. Ukrajinska obrana kapitulirala je pod naletom plavih trupa, koji su u Harkivu u utorak navečer u Ligi prvaka u prvom dijelu pokazali - karakter!

DINAMO ODIGRAO TRILER-UTAKMICU SA ŠAHTAROM: /

Oršić i Olmo briljantno preokrenuli, a onda 'hladan tuš'

Oršić i Olmo - ima neka tajna veza

Nakon što je Šahtar u 3. kolu skupine C poveo s 1:0 u 16. minuti, prvak Hrvatske devet je minuta poslije izjednačio! Najbolji i najskuplji Dinamov eksponant, fantastični Španjolac Dani Olmo, zabio je nakon što je novi Vatreni Mislav Oršić fantastično prošao po desnoj strani terena i još ljepše centrirao za Olma koji se, pritom, probio iz drugog plana i u naletu probio mrežu Pjatova. Njegov pogodak možete vidjeti - OVDJE.

Golom je pokazao Olmo zašto su u ljetnom prijelaznom roku brojni klubovi bili zainteresirani za njega, odnosno zašto pola nogometne Europe "luduje" za mladim Španjolcem.

Dobar rezultat otvara mogućnosti

Vrijedi spomenuti kako je ovo ključna utakmica za Dinamo. U slučaju dobrog rezultata, otvara se mogućnost za "proljeće" u Ligi prvaka.