Pravilnik o upotrebi kolačića

KAKVA KLASA

[VIDEO] PLAVA MAGIJA U HARKIVU: Dani Olmo pokazao zašto za njim luduje pola Europe. Pogledajte kakav gol je zabio

Oršić i Olmo pokazali kako to rade plavi lavovi

Nije se dugo čekalo da Dinamo uzvrati. Ukrajinska obrana kapitulirala je pod naletom plavih trupa, koji su u Harkivu u utorak navečer u Ligi prvaka u prvom dijelu pokazali – karakter!

UŽIVO, DINAMO SNAŽNO UZVRATIO, OLMO ZABIJA SJAJAN POGODAK: Šahtarova obrana zaplivala, Oršić prekrasno asistirao

Oršić i Olmo – ima neka tajna veza

Nakon što je Šahtar u 3. kolu skupine C poveo s 1:0 u 16. minuti, prvak Hrvatske devet je minuta poslije izjednačio! Najbolji i najskuplji Dinamov eksponant, fantastični Španjolac Dani Olmo, zabio je nakon što je novi Vatreni Mislav Oršić fantastično prošao po desnoj strani terena i još ljepše centrirao za Olma koji se, pritom, probio iz drugog plana i u naletu probio mrežu Pjatova. Njegov pogodak možete vidjeti – OVDJE.

Golom je pokazao Olmo zašto su u ljetnom prijelaznom roku brojni klubovi bili zainteresirani za njega, odnosno zašto pola nogometne Europe “luduje” za mladim Španjolcem.

[VIDEO] UKRAJINCI BRZO PROBILI DINAMO: Pogledajte sjajnu akciju u kojoj je ispala čitava modra obrana

Dobar rezultat otvara mogućnosti

Vrijedi spomenuti kako je ovo ključna utakmica za Dinamo. U slučaju dobrog rezultata, otvara se mogućnost za “proljeće” u Ligi prvaka.