[VIDEO] MARIO MANDŽUKIĆ ZABIO PRVI GOL ZA NOVI KLUB: / Pogledajte kako je bivši Vatreni zatresao mrežu

10.1.2020.
19:26
Screenshot

Bivši hrvatski nogometni reprezetntativac Mario Mandžukić zabio je svoj prvi pogodak u dresu novog kluba Al-Duhaila.

[VIDEO] FANTASTIČAN POGODAK ALENA HALILOVIĆA: /

Zbog ovakvih poteza je Barcelona došla po njega na Maksimir

Za katarski klub Mandžo je pogodio u 59. minuti susreta polufinala kupa protiv Al-Sailiye za 1:0.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Mandžukićeva momčad stigla je do pobjede od 2:0 nakon još jednog pogotka te plasmana u finale kupa.

Podsjetimo, Mandžukić je u katarski klub prešao ove zime nakon što je proveo polusezonu u Juventusu bez minutaže. Pogodak u službenoj utakmici nije zabio sve od svibnja prošle godine, kad je u dresu Juventusa zatresao mrežu Atalante.