Internacional i Flamengo su u 18. kolu brazilskog prvenstva odigrali 2:2. Ronaldinho je sjajnim slobodnim udarcem doveo svoju momčad u vodstvo, a Leandro Damiao još boljim potezom izborio remi.

22.8.2011.
16:09

Ronaldinho je u 25. minuti utakmice krenuo sam prema golu, no domaći braniči su ga nepropisno zaustavili pa je sudac zaustavio igru.

Slobodan udarac je izveo sam Ronaldinho, koji je prevario cijeli živi zid i pogodio uz stativu domaćeg golmana Muriela.

Internacional je izjednačio u 50. minuti preko India, a deset minuta kasnije Flamengo je opet došao do vodstva golom Jaela.

Ipak, Leandro Damiao, za kojeg su se interesirali Arsenal i Tottenham, svojoj je momčadi osigurao bod i to škaricama 13 minuta prije kraja susreta.

Flamengo je ovim remijem ostao na drugom mjestu prvenstvene ljestvice s dva boda manje od vodećeg Corinthiansa.