Nakon rekordnog utorka, nogometna Liga prvaka nije razočarala ni večer poslije.

22.10.2014.
22:44

Atletico Madrid - Malmö 5:0 Olympiacos - Juventus 1:0

TABLICA: 1. Atlético Madrid 3 2 0 1 8 3 +5 6 2. Olympiakos Pirej 3 2 0 1 4 4 +0 6 3. Juventus 3 1 0 2 2 2 +0 3 4. Malmö FF 3 1 0 2 2 7 -5 3 Zanimljive dvije utakmice gledali smo u skupini A gdje je Atletico Madrid u petnaestak minuta pregazio Malmö, a pogodak je zabio i naš Mario Mandžukić. Atletico je na svom Vicente Calderonu 45 minuta neuspješno pokušavao slomiti otpor neugodnih Šveđana, a onda je procurilo početkom drugog poluvremena.

Sve najvažnije dogodilo se početkom drugog dijela. Golijadu je otvorio Koke u 48. minuti, nastavio Mandžukić u 61, a treći gol zabio je samo dvije minute poslije Francuz Antoine Griezmann. 'Točku na i' stavili Diego Godin u 87. minuti i Alessio Cerci u zadnjim trenucima susreta.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

U drugoj utakmici skupine A dogodilo se najveće iznenađenje dana. Olympiacos je u Ateni pobijedio moćni Juventus, a jedini gol na utakmici postigao je junak večeri Pajtim Kasami.

Bayer Leverkusen - Zenit 2:0 Monaco - Benfica 0:0

TABLICA: 1. Bayer Leverkusen 3 2 0 1 5 2 +3 6 2. Monaco 3 1 2 0 1 0 +1 5 3. Zenit 3 1 1 1 2 2 +0 4 4. Benfica 3 0 1 2 1 5 -4 1 U skupini C pala su samo dva gola, a najviše razloga za slavlje ima Bayer iz Leverkusena. Apotekari su s dva gola u drugom poluvremenu prisilili na predaju goropadni Zenit i širom si otvorili vrata drugog kruga. Strijelci su bili Giulio Donati u 58. minuti i Kyriakos Papadopoulos u 62. Tin Jedvaj s klupe je odgledao pobjedu svoje momčadi.

Monaco i Benfica odigrali su jedinu utakmicu bez golova i tako srušili prosjek ludom tjednu Lige prvaka u kojem je ukupno palo 58 golova. Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić savršeno je odradio i utakmicu s Benficom.