[VIDEO] TONI KROOS KAO BAKA SLIŠKOVIĆ: / Pogledajte majstorski pogodak iz kornera Realovog asa

Inače, Luka Modrić igra u sastavu Reala od prve minute

8.1.2020.
20:46

Valencia i Real Madrid otvorili su završnicu španjolskog Superkupa koji se igra u Saudijskoj Arabiji, a Kraljevski klub odnio je pobjedu 3:1 te tako prošao u finale.

Kraljevski klub stigao je u vodstvo već u 15. minuti pogotkom Tonija Kroosa.

[VIDEO] DOKTORSKI POGODAK LUKE MODRIĆA: /

Pogledajte kako je izbacio obranu i pogodio za veliku pobjedu Reala

Njemački majstor pri izvođenju kornera vidio je da je vratar Valencije Domenech daleko od svoje gol-linije pa je pokušao pucati izravno iz kornera, a njegova felšana lota ušla je u gol za vodstvo Reala.

Pogodak Modrića

Majstorskim potezom podsjetio je Kroos na legendarnog Baku Sliškovića koji je ovakve golove „patentirao“. Pogledajte majstoriju Nijemca OVDJE.

Rezultat je u 39. minuti povisio Isco koji je nakon jednog odbijanca iz voleja pospremio loptu u mrežu. Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Luka Modrić nastupio je za Real u prvom sastavu do 77. minute, a upravo je on strijelac trećeg pogotka. Možete ga pogledati OVDJE.

Za Valenciju je poraz ublažio Daniel Parejo iz kaznenog udarca na samom kraju utakmice.

Za finale Španjolskog Superkupa će se u sutrašnjoj utakmici boriti Barcelona i Atletico Madrid.