[VIDEO] KLOPP SE GLUPIRAO NAKON OSVOJENOG TROFEJA: / Naklonio se junaku kultnim Rockyjevim uzvikom

Trener Liverpoola Jurgen Klopp u svom je stilu reagirao na osvojen trofej. Zapravo, u stilu Rockyja Balboe

15.8.2019.
0:44

Liverpool je osvojio Europski Superkup nakon duge i iscrpljujuće utakmice protiv Chelseaja u Istanbulu. Redsi su nakon 120 minuta utakmice koja je završila 2:2 i pet serija penala zagrlili svog vratara Adriana koji je obranio posljednji mladom Tammyju Abrahamu i tako Liverpoolu osigurao trofej.

Trener Liverpoola Jurgen Klopp u svom je stilu reagirao na osvojen trofej. Zapravo, u stilu Rockyja Balboe. Adrian je važno ime za obojicu, najbolje da pogledate video koji je omogućio BT Sports.

Trener Chelseaja Frank Lampard nakon utakmice je priznao da je on "najgori gubitnik na svijetu" te da mu je bilo mrsko gledati igrače Liverpoola kako podižu trofej.

LIVERPOOL NAKON RULETA JEDANAESTERACA DO NOVOG EUROPSKOG NASLOVA: /

Mladi Chelseajev talent tragičar raspucavanja

'Sveti Adrian'

Junak susreta Adrian izjavio je nakon utakmice za BT Sports: "Dobrodošao u Liverpool! Bio je ovo lud tjedan! Sretan sam što sam tu, što igram za Liverpool i sretan sam zbog navijača. Bila je ovo duga utakmica i odlična završnica za nas."

Liverpool je u ovom finalu igrao bez Dejana Lovrena koji je ostao doma jer je "bolestan", no smatra se da je zapravo dogovoren transfer u Romu pa Klopp na njega više ne računa.

S druge strane, Mateo Kovačić je zaigrao u Lampardovom sastavu od prve minute. I igrao je vrlo dobro. Pedro i Kova s nekoliko su sjajnih kombinacija izbacili iz ravnoteže čitavu Liverpoolovu obranu u prvom dijelu. Bio je na terenu do 101. minute, kad ga je zamijenio Ross Barkley. Nažalost, hrvatski reprezentativac ostao je na dva Super kupa osvojena u dresu Real Madrida.