[VIDEO] JE LI ATALANTA TEŠKO OŠTEĆENA? / Kontroverzna sudačka odluka o kojoj bruji Italija; Pogledajte i prosudite sami

Juventus do poravnanja došao iz sumnjivog jedanesterca

12.7.2020.
14:39
Screenshot: You Tube

U jučerašnje derbiju 32. kola Serie A u Torinu između Juventusa i Atalante, gosti su bili puno bolji u većem dijelu susreta, a Atalanta je povela golom Zapate u 16. minuti, da bi imali još nekoliko dobrih prilika da povećaju vodstvo.

REMI JUVENTUSA I ATALANTE U DERBIJU 32. KOLA U KOJEM SU PALA 4 GOLA: /

Nikola Kalinić zabio za svoju Romu u pobjedi nad Brescijom

Juventus do poravnanja 1:1 došao iz sumnjivog jedanesterca

Ipak, Juventus je do poravnanja došao iz sumnjivog jedanesterca kojeg je u gol pretvorio Cristiano Ronaldo. Pogledajte video ispod i sami procijenite da li je ovo za najstrožiju kaznu.

U najmanju ruku sumnjiva odluka. Što vi mislite?

Derbi s 4 gola

Juventus i Atalanta odigrali su na kraju susret bez pobjednika 2:2, a torinski klub je od poraza spasio Cristiano Ronaldo golom iz penala u zadnjoj minuti.

Juve je napravio veliki korak ka naslovu jer sada ima osam bodova više od drugoplasiranoga Lazija, koji je kiksao u subotu. Atalanta je dvaput vodila preko Zapate (16) i Malinovskog (80), ali je Ronaldo s dva gola (55, 90) iz penala spriječio poraz.

Mario Pašalić je ušao u igru u 58. minuti za Atalantu, koja je treća s 67 bodova, bodom manje od Lazija i devet od vodećeg Juventusa.