[VIDEO] INTER – MILAN 1-0: / Icardi u zadnjoj minuti presudio napeti gradski derbi

U milanskom derbiju 9. kola Serije A Inter je pobijedio Milan

21.10.2018.
22:44
Marco BERTORELLO / AFP

U milanskom derbiju 9. kola Talijanske lige na San Siru su Inter je slavio protiv Milana s 1-0 pogotkom Icardija u 92. minuti.

U ne odveć kvalitetnom gradskom derbiju, na kojem gotovo da nije bilo šansi, najveće uzbuđenje dogodilo se u prvom dijelu kada je igrač Intera de Vrij pogodio vratnicu. I kada se očekivao kraj bez golova, u drugoj minuti sudačke nadoknade Candreva je pronašao Icardia, koji glavom pogađa mrežu.

Kod Intera su utakmicu započela čak trojica Hrvata - Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović su odigrali cijelu utakmicu, a Ivan Perišić je igrao do 70. minute.

Vodi Juventus s 25 bodova, Napoli je drugi s 21, Inter treći s 19, a Milan 12. s 12 bodova.