ERCEG NASTAVLJA TRPATI U EMIRATIMA: / Bivši napadač Hajduka preciznim udarcem osigurao pobjedu

Bivši golgeter Hajduka opet je strijelac u Dubaiju

15.2.2018.
21:26
Screenshot

Ante Erceg zabio je gol u 2:1 pobjedi Al-Ahli Dubaija protiv Hatte u četvrtfinalu Kupa. Bivši napadač Hajduka bio je drugi najbolji strijelac hrvatske nogometne lige prije nego što se odlučio otići u zimskom prijelaznom roku u Ujedinjene Arapske Emirate.

VIDEO, ERCEGU NIJE TREBALO MNOGO DA SE SNAĐE U EMIRATIMA: U drugoj utakmici zabio pobjednosni gol za prolazak u Kupu

Erceg je asistirao u 50. minuti Diopu za vodstvo, a u 83. postavio je konačnih 2:1. Stijelac za goste bio je Khameis u 53. minuti.

Al-Ahli Dubai plasirato se tako u sljedeću fazu s ukupnih 5:1.

Podsjetimo, Erceg je u klub iz Emirata otišao kako bi osigurao egzistenciju sebi i svojoj obitelji te prima plaću 1,2 milijuna dolara godišnje.