[VIDEO] EINTRACHT NA HRVATSKO-SRPSKI POGON: / Rebić zabio sjajan gol u velikoj pobjedi Frankfurta

Eintracht je pomeo Hannover na teškom gostovanju, a pogodak je postigao i hrvatski reprezentativac Ante Rebić

24.2.2019.
17:28
Screenshot

Momčad Eintrachta iz Frankfurta pregazila je Hannover u gostima i upisala prvu pobjedu nakon četiri uzastopna remija. Utakmica je završila 3-0 za goste koji su i dalje na sedmoj poziciji na ljestvici, jednoj ispod mjesta koje vodi u Europu.

Goste je u 54. minuti lijepim pogotkom u vodstvo doveo hrvatski reprezentativac Ante Rebić, a posao su završila dva srpska igrača – Luka Jović je za 2-0 zabio u 63., a Filip Kostić je postavio konačni rezultat u posljednjoj minuti susreta.

U 18 sati vodeća Borussija igra derbi kola protiv Bayera iz Leverkusena, a pobjedom bi se odvojila na tri boda razlike od Bayerna.