Pravilnik upotrebi kolačića

Utakmica Tokio Verdyja i Gifua iz 2. japanske lige obišla je svijet zbog nevjerojatne završnice. Za domaće navijače bila je to najbolja moguća bajka, a za goste noćna mora koju vjerojatno nisu mogli vjerovati da doživljavaju.

Verdy je slavio s 4:3, a da je gubio s 0:3 sve do 83. minute. Gosti su u prvom poluvremenu utrpali tri komada, Hamba je zabio hattrick i mirno su plovili prema tri boda.

No, u završnici utakmice došlo je do nevjerojatnog preokreta. Hiramoto je prvo zabio za 1:3 u 83. minuti, da bi Chugo nagovjestio senzaciju u 88. minuti. U trećoj minuti sudačke nadoknade Sugimoto je izjednačio rezultat, da bi drugi gol Hiramotoa bacio domaćine u trans.

Oni koji u svemu vide teoriju zavjere odmah su spomenuli kladionicu i namještalku, ali čisto sumnjamo da bi Japanci tako nešto napravili. Kako bilo, ovo se viđa vjerojatno jednom u desetljeću…