[VIDEO] ATOMSKI NOGOMET LEIPZIGA: / Mourinho nije mogao vjerovati čemu svjedoči

Tottenham je vrlo dobro ušao u utakmicu protiv Leipziga, ali je na kraju dobio dva gola u 21. minuti

10.3.2020.
21:24

Nogometaši Leipziga su 10. u minuti na svom terenu poveli protiv Tottenham Spursa. Tottenham je vrlo dobro ušao u utakmicu protiv Leipziga, ali engleska obrana nije ništa mogla nakon izvrsnog udarca Sabitzera s više od 17 metara. Sabitzer je tukao s desnom nogom, protivnički igrač mu je, s leđa, pokušao blokirati udarac, ali nije bio dovoljno brz...

POZNATI PRVI ČETVRTFINALISTI LIGE PRVAKA: /

Veličanstveni Iličić do vrha napunio mrežu Valencije, veliki debakl Mourinhovih Spursa u Njemačkoj

Golčina za 1:0

Isti je igrač u 21. minuti postigao i drugi gol na susretu, ovog puta glavom.

Zanimljivo, ali austrijski ofenzivac, kapetan Leipziga, u prvih 21 minutu zabio je dva gola i odveo Leipzig do 3:0 vodstva u ovom dvomeču, a to su 25-godišnem igraču prvi golovi u nokaut fazi nekog europskog natjecanja. U Europi je odigrao 51 utakmicu i s ova dva gola večeras zabio ih je ukupno osam. Ranije ove sezone zabio je dva gola ruskom Zenitu u grupnoj fazi natjecanja. Ove sezone je zabio ukupno 12 golova, od čega polovicu udarcima izvan 16 metara...

Visoki presing

Leipzig je u prvih 21 minutu sjajno visokim presingom radio probleme Spursima.

Mourinho se hvata za glavu, jer njegovi momci sad trebaju zabiti tri gola za prolaz u četvrtfinale LP.

Društvene mreže u ovim trenucima razapinju Mourinha i Spurse...

"Englezi izgledaju kao da jedva čekaju da utakmica završi. Leipzig igra fantastičan nogomet", napisao je jedan nogometni pratitelj.