U 17. kolu španjolske Primere Atletico Madrid je sa 3:1, na svom Vincente Calderonu, svladao Levante. Mario Mandžukić je asistirao za drugi pogodak španjolskog prvaka.

3.1.2015.
18:38

Aktualni prvak Španjolske Atletico Madrid je svoj pohod na obranu titule španjolskog prvaka nastavio u pobjedničkom tonu. Na svom Vincente Calderonu Mario Mandžukić, Luis Garcia, Diego Godin i društvo slavili su protiv Levantea sa 3:1. Atletico je poveo u 18. minuti preko Antoine Griezmanna, a isti je igrač povećao vodstvo u 47. minuti, zabivši gol naon što je Mandžo zatresao vratnicu.

Hrvatski reprezentativni napadač je igrao do 79. minute, a tri minute kasnije je Diego Godin postavio konačnih 3:1. Jedini pogodak za Levante zabio je Nabil El Zhar. Atletico ima 38 bodova koliko i drugoplasirana Barcelona, koja ima utakmicu manje. Vodeći je Real Madrid s 39 bodova i dvije utakmice manje od Atletica.