Pravilnik o upotrebi kolačića

SERIE A

[VIDEO] ATALANTA – LAZIO: Domaćin u Bergamu šokirao Rimljane, Badelj igrao sat vremena

Atalanta i Lazio odigrali su utakmicu 16. kola talijanske Serie A

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Bergamu pobijedila Lazio 1-0 golom u prvoj minuti. Pitanje pobjednika odlučio je pogodak Daniela Zapate u 61. sekundi utakmice. Za goste je do 64. minute igrao hrvatski reprezentativac Milan Badelj.

Atalanta je ovom pobjedom skočila sa 11. na šesto mjesto, dok je Lazio ostao na petoj poziciji. Na ljestvici vodi Juventus sa 46 bodova, Napoli je drugi sa 38 bodova, a treće mjesto drži Inter sa 32 boda.