[VIDEO] ANGEL DI MARIA IZVEO JE ČISTU NOGOMETNU ČAROLIJU: / Ovo mogu samo istinski nogometni majstori

Kako to rade istinski majstori, pogledajte u videu

18.10.2019.
23:15

Nogometaši francuskog prvaka Paris SG u prvom su susretu 10. kola kao gosti svladali Nicu sa 4:1.

Parižani su vrlo brzo poveli sa 2:0 pogocima Di Marije (15', 21'), ali je Ganago (67') sredinom drugog poluvremena uspio iskoristiti grešku gostujuće obrane i smanjiti na 2:1. No, ubrzo potom su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Cyprien u 74. i Herelle u 77. minuti.

U samoj završnici PSG je iskoristio brojčanu nadmoć te preko Mbappea (88') i Icardija (90+1') stigao do uvjerljive pobjede.

PSG je vodeći na ljestvici sa 24 boda, pet više od drugog Nantesa, dok je Nice deveta sa 13 bodova.

Potez za notes

Potez Angela Di Marije iz 21. minute obilježio je susret. Činilo se da je Argentinac otišao u pretežak kut da bi postigao pogodak, no onda je iz svog rukava izvukao čarobni potez, jedan od onih zbog kojih je i stekao ime u nogometnom svijetu.