VELIKI JUNAK DERBIJA: / Ivan Perišić u sudačkoj nadoknadi bacio navijače Intera u trans

U velikom gradskom okršaju igranom u sklopu 13. kola talijanskog prvenstva nogometaši Milana i Intera su odigrali neodlučeno 2-2, a junak Nerazzura je bio naš Ivan Perišić.

20.11.2016.
22:54
AFP, MARCO BERTORELLO

Milan je dvaput imao vodstvo na San Siru, a Interu je bod donio Perišić u drugoj minuti sudačke nadoknade. Murillo je nakon kornera glavom prebacio loptu na drugu stativu, a tamo ju je dočekao hrvatski reprezentativac i ugurao je u mrežu za konačnih 2-2.

HRVATI NAPRAVILI ŠOU U ITALIJI: /

Jedan izborio penal, dvojica asistirala u velikoj pobjedi Fiorentine

Suso dvostruki strijelac

Rossoneri su prvi put poveli u 42. minuti kada je Suso s desne strane ušao u kazneni prostor, pa preciznim udarcem ljevicom pogodio suprotni kut. U 53. minuti Perišić je ubacio loptu iz auta prema Candrevi koji je opalio s 20 metara i zakucao loptu u mrežu Donnarumme.

Samo pet minuta kasnije novu je prednost Milanu ponovno donio Suso koji se lijepo oslobodio čuvara i pospremio loptu u mrežu. I kad se već činilo da će Montellina momčad doći do šeste pobjede u posljednjih sedam kola, ukazao se Perišić i donio bod Interu na čijoj je klupi debitirao novi trener Stefano Pioli.

Igrali svi Hrvati

Dodajmo da je Marcelo Brozović igrao za Inter do 75. minute, dok je Mario Pašalić ušao kod Milana u 88. minuti.

Milan je propustio priliku skočiti na drugo mjesto, ali se barem bodovno izjednačio s Romom. Oba kluba zaostaju za vodećim Juventusom sedam bodova. Inter je, pak, na devetom mjestu s 18 bodova.