VEČER LIVAJE I HALILOVIĆA: / Hrvatski nogometaši se istaknuli u utakmici sa sedam pogodaka

Nogometaši Las Palmasa pobijedili su Osasunu rezultatom 5-2 u susretu 26. kola španjolskog prvenstva. Veliki obol pobjedi dali su i hrvatski nogometaši Marko Livaja i Alen Halilović.

5.3.2017.
20:37

Las Palmas je unatoč vodstvu na poluvrijeme otišao s negativnih 1-2, no u drugih 45 minuta sve naplatio. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Livaja kojem je to bio peti ovosezonski gol, ali i prvi u kalendarskoj godini. Zabio ga je 23-godišnjak iz Splita s udaljenosti od pet metara.

Isti je igrač neočekivano bio zaslužan i za prednost 3-2 nakon što je hvatao jednu loptu i poslao je u srce šesnaesterca u kojem je pogriješio Unai Garcia i poslao loptu u vlastitu mrežu.

Livaja je igrao do 73. minute kada ga je na travnjaku zamijenio Halilović. Samo tri minute kasnije Halilović se upisao među asistente...

Las Palmasu je ovo bila prva pobjeda još od kraja siječnja, a predstavlja prekid niza od četiri ligaška vezana poraza i jednog remija.