VATRENI SLETJELI U FINSKU: / Hrvatsku sad čeka šokirani i bijesni domaćin! Svi pričaju samo o jednom

Vatreni su u petak poslijepodne sletjeli u Finsku uoči utakmice 3. kola kvalifikacija za SP u Rusiji 2018. godine.

7.10.2016.
14:56
AFP, GENT SHKULLAKU

Ante Čačić i društvo poletjeli su iz Tirane jutro nakon pobjede protiv Kosova 6:0 i stigli su desetak minuta prije dva sata. Stručni stožer odlučio je kako je bolje prenoćiti nakon pobjede protiv Kosova u Skadru, pa nakon toga poletjeti za Finsku. Čačić je napravio raspored prema kojemu je let za finski Tampere bio predviđen za petak u 10 sati. Taj dan bit će slobodan, a prva tiskovna konferencija bit će u subotu u 18.30.

Pola sata nakon konferencije Čačić će izvesti momčad na trening.

Vatreni će u nedjelju, 9. listopada s početkom u 18 sati odigrati utakmicu protiv Finske koja je sinoć šokantno i pomalo misteriozno izgubila od Islanda 3-2, iako je do 89. minute vodila 2-1. Izabranici Hansa Backea kao i finska nogometna javnost bijesni su zbog, kako oni to vide, sudačke pogreške glavnog suca utakmice Islanda i Finske Moena Sveina Oddvara.

Finci smatraju da nema govora o golu, kao i da Moen Svein Oddvar nije smio toliko produljiti ovu ludu utakmicu i nakon kraja označenog dodatka i tako dati priliku domaćinu da poraz ili remi, pretvori u pobjedu. Što se na kraju i dogodilo.

RIJEŠITE MISTERIJ O KOJEM BRUJI ČITAV SVIJET: Je li fantomski pobjednički gol Islanda regularan?

Stoga, Finska u ne baš dobrom raspoloženju dočekuje Vatrene. Nakon dva odigrana kola Hrvatska ima četiri boda, a Finci samo bod.